Tai laivių remonto įmonė,
kurioje susijungia energingas, modernus, patyręs aukštos kvalifikacijos personalas ir atsakingas valdymas.

Mes dirbame tam, kad jums padėtume išspręsti kylančias problemas. Kiekvienas užklausimas mums yra svarbus, kuriam skiriame visą energiją ir atsakomybę –tam, kad darbas būtų atliktas kokybiškai, kruopščiai ir laiku. Mūsų darbo strategija suteikia mums galimybę tinkamai įvertinti ir suprasti jau esamų bei naujų klientų poreikius.

Mūsų 800 kvadratinių metrų pilnai įrengtuose gamybinėse patalpose atliekami atskirų komponentų ir mechanizmų remonto/gamybos darbai. Yra suformuotos specialistų mobilios ir savarankiškos grupės, kurios atlieka laivų remonto darbus ir techninį aprūpinimą visuose Europos jūrų uostuose , kol vyksta laivo krovos darbai ar eksploatavimo metu. Nuo 2012 metų, mūsų įmonė teikia klientams remontinę krantinę Klaipėdos Jūrų Uoste, kurioje atliekamos visos laivų remonto darbų paslaugos.

Pagrindiniai įmonės prioritetai tai – pastovi technologinio proceso kontrolė, naujų technologijų įdiegimas ir saugumas darbe. Visi mūsų įmonės specialistai yra diplomuoti ir sertifikuoti atlikti remonto darbus laivuose. Darbai atliekami pagal jūrų laivybos registro patvirtintą technologiją. 2014 metais įmonė yra įtraukta į atestuotų įmonių sąrašą, galinti teikti laivų remonto paslaugas.

Mūsų įmonė dirba pagal ISO-9001 standartus, o personalas lengvai bendrauja anglų, rusų ir lietuvių kalbomis.
Pagrindinė mūsų įmonės vertybė, tai draugiškas ir profesionalus kolektyvas, komandiškai atliekantis darbus ir turintis vieną bendrą tikslą – kad galutinis rezultatas būtų pasiektas kokybiškai ir laiku.

 Klaipeda office